رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
ایثارگری دلاورمردانه مدافعین حرم حاصل تربیت معنوی بسیج است
حجت الاسلام گواهی:

ایثارگری دلاورمردانه مدافعین حرم حاصل تربیت معنوی بسیج است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تاکید کرد: بسیج با دارا بودن قدرت معنوی در خود جوانانی را پرورش و تربیت می کند که داوطلبانه بدون هیچ چشم داشتی مدافع حرم حضرت زینب (س) می شوند .
calendar
تاریخ : 1395/07/01 - 22:29
33
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ،  در حاشیه میقات صالحین غدیرییون که امروز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) ضمن تبریک عید غدیر و گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار قسم گفت: ولایت مجموعه ای از انسان هایی متحدی است که در کنار هم قرار می گیرند.

 وی افزود: ولایت فقیه که امروز نشات گرفته از ولایت غدیر است پشتوانه همین مردم است.

حجت الاسلام گواهی تصریح کرد: بهترین جایگاه و پایگاهی که مردم را متحد و منسجم نگه می دارد غدیر است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) خاطر نشان کرد: غدیر گویای یک حادثه ی بسیار عظیم و بزرگی است که خداوند خطاب به رسول اکرم (ص) می فرمایند "اگر پیام غدیر را به مردم نرسانی رسالت خود را به پایان نرسانده ای"

وی غدیر را نقطه ختم مسیر بلند رسالت خواند و گفت: این نقطه چشمه ای است که تا ابدیت درحال جوشش است.

حجت الاسلام گواهی در ادامه بیان کرد: هدف از تجمع مربیان و سرمربیان صالحین در دهه ولایت نشان دادن قدرت معنوی بسیج تهران بزرگ و اتحاد آنها است.

وی تصریح کرد: اینان راهنمایان و مربیانی هستند که هدفشان ارشاد بسیجان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تاکید کرد: بسیج با دارا بودن قدرت معنوی در خود جوانانی را پرورش و تربیت می کند که داوطلبانه بدون هیچ چشم داشتی مدافع حرم حضرت زینب (س) می شوند و با ایثار و گذشتن از جان خود از اهل بیت (ع) دفاع می کنند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط