رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
دوران دفاع مقدس برای همه دوره های انقلاب یک الگوی موفقیت آمیز است
فرمانده نیروی قدس سپاه:

دوران دفاع مقدس برای همه دوره های انقلاب یک الگوی موفقیت آمیز است

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: دوران دفاع مقدس برای همه دوره های انقلاب یک الگوی موفقیت آمیز است، که ما برای حفظ استقلال کشور عزیزمان نیازمند به تجربه موفقیت آمیز این دوران هستیم
calendar
تاریخ : 1396/04/30 - 04:33
9
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، اولین یادواره شهدای کن با حضور سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و خانواده شهدای والامقام در حسینیه نور محله دارالقاضی کن برگزار شد.

سرلشکر قاسم سلیمانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت ششمین اختر تابناک آسمان ولایت امام جعفر صادق (ع) بیان کرد: تمامیت ارضی و استقلال و عزت خودمان را مدیون شهدا هستیم و اگر شهدا نبودند امروز عزت کشور ما پایدار نبود.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه ما دینی نسبت به شهدا داریم که ریشه در بن اعتقادات ما دارد تصریح کرد: بنا به فرمایش امام راحل ما نسبت به درک جایگاه شهدا عاجز هستیم.

وی در ادامه در خصوص درک جایگاه شهدا افزود: درست است که نسبت به جایگاه شهدا معرفت نداریم اما چگونگی راه یافتن به این جایگاه را می دانیم و هر انسانی می تواند با الگو گرفتن و ادامه راه شهدا به این مقام دست یابد.

سرلشکر قاسم سلیمانی بیان کرد: دوران دفاع مقدس برای همه دوره های انقلاب یک الگوی موفقیت آمیز است، که ما برای حفظ استقلال کشور عزیزمان نیازمند به تجربه موفقیت آمیز این دوران هستیم و باید از مهمترین ویژگی آن که حاکمیت دین بر جنگ بود استفاده کنیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه از ویژگی های دیگر دفاع مقدس فضای مدیریتی حاکم بر آن بود تصریح کرد: اگر جامعه ای می خواهد منزه شود باید اول رفتار مدیران جامعه اصلاح شود و بر رفتار آنها اصول اعتقادات به صورت عملی استوار شود.

وی در ادامه افزود: اگر در رفتار مدیران و مسئولان، همچون دوران جنگ که عارف ترین عرفا به دلیل حجم بالای دینداری حضرت امام خمینی (ره) تربیت شدند، اعتقادات محوریت داشته باشد اثر تربیتی بزرگی خواهد داشت.

سرلشکر قاسم سلیمانی با اشاره به داستان حضرت ابراهیم (ع) بیان کرد: تمام کفار در مقابل حضرت ابراهیم (ع) ایستادند و حتی بعضی از آنها برای خرید هیزم و سوراندن آن حضرت هزینه ها کردند ولی دست به جایی نبردند.

فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: در همین داعش دیدم افرادی از اینکه نوبت عملیات انتحاری آنها به تأخیر افتاده است ناراحت هستند.

در پایان این مراسم دست نوشته رهبر معظم انقلاب که بر روی قرآن کریم نقش بسته بود به پدران و مادران شهدای کن اهداء شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط