رای به سایت :
2216
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 اسفند 1397 -
حضور سردار یزدانی در مسابقات فوتسال جام شهید طوقانی

سردار یزدانی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهید طوقانی شرکت کردند.
calendar
تاریخ : 1396/05/10 - 01:36
14
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب  حوزه 103 جماران  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،سردار یزدانی در مراسم اختتامیه مسابقات جام شهید طوقانی ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت گفت: ان شاء الله در آینده ورزش دانش آموزی تقویت بشود .

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) با بیان اینکه در مقطع جوانی و نوجوانی ما بهترین زمان عمر را سپری می کنیم و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که " اگراز من بپرسند که شما از جوان چه مى خواهید، خواهم گفتتحصیل، تهذیب و ورزش"، تصریح کرد:داشتن آینده زیبا کار ساده ای نیست که شخص هم مدارج عالی داشته باشد و هم ورزشکار حرفه ای یاشد و هم انسان با معرفتی باشد که بسیار کار سختی است و کسانی که به این مهم دست یابند جاودانه خواهند ماند.

سردار یزدانی ادامه داد: آقای تختی علاوه بر قهرمانی و مدال های رنگین المپیک و جهانی که کسب کردند ، دارای اخلاق پهلوانی نیز بودند  که جاودانه شدند . ایشان اخلاق آراسته داشتند ، مردمی بودند و مردم را دوست داشتند و به مردم عشق می ورزیدند و به مردم کمک می کردند که بسیار کار سختی است .

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) در پایان گفت : برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در کارتان تلاش و ممارست داشته باشید. اراده انسان بسیار قوی است، هم می توان متعصب بود و با ایمان و هم پهلوان وهم اخلاق خوب داشت .چنین شخصی هم در دنیا را دارد و هم در آخرت را.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13878مطالب مرتبط