رای به سایت :
2216
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 اسفند 1397 -
سرپرست موسسه علمی رزمندگان:

بهترین راه برای رسیدن به مرزهای دانش وارد شدن در فضاهای علمی است

سرپرست موسسه علمی رزمندگان بیان کرد: دانش آموزان با وارد شدن در فضاهای علمی می توانند در راستای تولید علم و دانش و رسیدن به مرزهای دانش و تند کردن حرکت چرخ قطار علمی کشور موثر واقع شوند و باعث افتخار خانواده و کشور خود شوند.
calendar
تاریخ : 1396/05/22 - 10:00
11
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب  حوزه 103 جماران  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،یزدی خواه سرپرست موسسه علمی رزمندگان در حاشیه برگزاری دهمین دوره لیگ بین المللی پایا در گفتگو با خبرنگار قسم گفت: افتخار این را داشتیم که امسال میزبان دهمین دوره لیگ بین المللی پایا در تهران باشیم.

یزدی خواه بیان کرد: لیگ بین المللی پایا با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی، سازمان ارتباطات اسلامی، موسسه لیگ امید، خانه ریاضی تهران، معاونت علمی سازمان بسیج و با محوریت موسسه علمی رزمندگان در کشور عزیزمان برگزار شد که  دانش آموزان 11 کشور جهان نیز در این لیگ حضور داشتند.

وی تاکید کرد: یکی از فوری ترین و واجب ترین نیاز های نسل نوجوان و جوان ما سوق دادن هر چه بیشتر آنها به سمت رقابت های سالم و پرهیجان علمی است.

سرپرست موسسه علمی رزمندگان با بیان اینکه اگر دانش آموزان ما در فضاهای علمی وارد شوند هم از آسیب های اجتماعی که آنها را تهدید می کند مصون و محفوظ می مانند هم برای رشد و بالندگی خودشان مفید است گفت: این عزیزان با رشد در این فضاها می توانند در راستای تولید علم و دانش و رسیدن به مرزهای دانش و تند کردن حرکت چرخ قطار علمی کشور موثر واقع شوند و باعث افتخار خانواده و کشور خود شوند.

یزدی خواه ادامه داد: این لیگ ها، مسابقات علمی پژوهشی، فراخوان ها و در کل هر نوع دوره و سمینار و جشنواره هایی که در این زمینه برگزار می شود موضوعیت دارد و می تواند مورد توجه قرار بگیرد.

سرپرست موسسه علمی رزمندگان  در پایان تاکید کرد: مهمترین و اصلی ترین وظیفه ما این است که در بحث تولید علم و دانش به هر میزان که می توانیم این دانش آموزان افتخار آفرین را ترغیب و مشتاق کنیم تا ان شاء الله بتوانند افتخارات بهتر و بزرگتری را برای کشور عزیزمان بیافرینند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13878مطالب مرتبط