رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
شهید حججی سندی بر وجود مردان خدا در کارزار دنیا پرستان است/ مدافعان حرم ثمره اعجاز آور انقلاب اسلامی
یاداشت/

شهید حججی سندی بر وجود مردان خدا در کارزار دنیا پرستان است/ مدافعان حرم ثمره اعجاز آور انقلاب اسلامی

شهید محسن حججی جوان اصفهانی بود که با شهادتش موجی از ابراز احساسات را برانگیخت. شهادت این سلحشور مدافع حرم آل الله که همانند بسیاری از دلیرمردان، برای مبارزه با گروهک‌های تروریستی تکفیری به سوریه رفته بود اثبات حضور مردان...
calendar
تاریخ : 1396/05/23 - 12:06
source
منبع : بسیج پرس
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، شهید محسن حججی جوان اصفهانی بود که با شهادتش موجی از ابراز احساسات را برانگیخت. شهادت این سلحشور مدافع حرم آل الله که همانند بسیاری از دلیرمردان، برای مبارزه با گروهک‌های تروریستی تکفیری به سوریه رفته بود اثبات حضور مردان خداست.

 جنس شهادت محسن حججی با بسیاری از مدافعان حرم متفاوت است و این تفاوت برخاسته از غربت و نحوه اسارت اوست. کسی که در عین شجاعت در برابر تیغ مزدوران و کفیریان وهابی، می ایستند و صحنه ای را خلق می کند که ناخواسته همه اذهان را به سمت روز عاشورا سوق می دهد. محسن حججی کسی بود که سردار قاسم سلیمانی متفاوت تر از همیشه پیام داد، و این پیام چنان لرزه‌ای بر اندام داعشی‌ها انداخته است که تاکنون نظیرش مشاهده نشده است.

آنها بعد از حمله تروریستی به تهران با پیام سنگین نیروهای جان برکف مواجه شدند و همین مسئله نشان داد که به معنای واقعی دوران بزن و در رو به پایان رسیده است، زمانی که سردار سلیمانی در پیامش آنها را به گرفتن انتقامی سنگین تهدید می کند با تمام وجود دریافته اند که انتقام خون شهید حججی، انتقامی دردناک و سخت خواهد بود.

شهید حججی ثابت کرد برکات انقلاب بسیار بزرگتر و والاتر از یک پدیده است که اذهان عده ای دنیا دوست بتواند آن را حلاجی کند. انقلاب اسلامی نهالی نوپا بود که به برکت اسلام هزاران شهید را برای دفاع از دین ، قرآن و شرافت ایرانی مسلمان راهی جبهه ها کرد. در دوران پس از جنگ بارها این سوال مطرح بود که اگر باز تجاوزی صورت گیرد جوانان حاضر اند که به جبهه ها عازم شوند یا خیر.

 امثال محسن حججی ثابت کردند نه تنها نهال دیروز انقلاب تنومند تر از گذشته شده بلکه میوه و ثمرات آن چندین برابر مرغوب تر و ناب تر شده است. همان طور که رهبر معظم انقلاب بارها اشاره فرمودند ارزش کار مدافعان حرم با شهدای دفاع مقدس تفاوتی ندارد بلکه در مواردی ارزشمند تر نیز هست.

ایشان فرمودند اکنون همانند دهه‌ شصت، جوانانی را می‌بینیم که با اشک و اصرار به‌دنبال حضور در عرصه‌ی دفاع از حرم هستند و انتقال روحیه و ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل امروز نتیجه‌ی تلاش‌ها و زحمات مجموعه‌هایی است که برای انتقال خاطرات آن دوران فعالیت کردند. اگر شهیدان مدافع حرم نبودند، امروز باید با «عناصرِ فتنه‌گر، خبیث و دشمن اهل‌بیت(ع)» در شهرهای ایران می‌جنگیدیم، زیرا آنان قصد داشتند از مرزهای عراق وارد ایران شوند اما جلوی آنها گرفته شد و تار و مار شدند و اکنون نیز در عراق و سوریه به‌طور کامل در حال ریشه‌کن شدن هستند.

شهید محسن حججی جا مانده از کاروان، سید الشهدا و کربلای ایران بود که در سرزمین حضرت زینب(س) سر بار خاک کشید و رهسپار دیدار ارباب خویش شد.

روحمان با یادش شاد باد...

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط