رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
جوانان ایران با افتخار در مقابل تکفیری ها ایستادگی می کنند تا نگذارند دست هیچ نامحرمی به حریم کشور برسد
مشاور فرمانده ناحیه قدس:

جوانان ایران با افتخار در مقابل تکفیری ها ایستادگی می کنند تا نگذارند دست هیچ نامحرمی به حریم کشور برسد

مشاور فرمانده ناحیه قدس با بیان اینکه ما به جوانان ایران افتخار میکنیم، اظهار کرد: آنها با تأسی از امام حسین (ع) همچون رزمندگان دفاع مقدس درمقابل تکفیری ها ایستادگی می کنند تانگذارند دست هیچ نامحرمی به حریم کشورمان برسد.
calendar
تاریخ : 1396/07/04 - 10:40
30
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، امیر قاسمی مشاور فرمانده ناحیه قدس در حاشیه برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار قسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، بیان کرد: برپایی نمایشگاه‌های دفاع مقدس ضمن تجدید بیعت مجدد با آرمان‌های شهدا و امام شهدا؛ ابزار مناسبی برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز است.

وی بیان کرد: نمایشگاه دفاع مقدس خاطرات و مقاومت ملت ایران و رزمندگان اسلام را تداعی وزنده می‌کند؛ رزمندگانی که با عقاید و افکار مختلف در کنار یکدیگر و با یکدلی و یکرنگی درراه دفاع از آرمان‌ها از جان خود گذشتند.

مشاور فرمانده ناحیه قدس اظهار کرد: عزت و اقتدار امروز ایران در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی در سطح منطقه‌ و بین‌المللی به یاری قدرتی است که از شهدا گرفته‌ایم .

وی در ادامه ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) خاطر نشان کرد: یاد واقعه عاشورا و قیام امام‌ حسین‌ (ع) در لحظات‌ حساس ‌باعث‌ حفظ‌ روحیه ایثارگری‌ و شهادت‌ طلبی رزمندگانی بود که نوشته های بازوبند و پیشانی‌ بندهایشان همه الهام‌ گرفته‌ از حماسه‌ قیام عاشورا بود  که نشان‌ از تأثیرعمیق‌ نهضت‌ امام‌ حسین (ع)‌ بر دلهای آنها است.

مشاور فرمانده ناحیه قدس افزود: حتی با نگاهی‌ گذرا به‌ وصیت‌ نامه‌های‌ شهدا نیز می‌بینیم‌ که‌ در وصیت‌ نامه‌ها نام‌ و یاد امام ‌حسین‌ (ع) و یا جملاتی‌ برگرفته‌ از فرمایش‌های‌ آن‌ بزرگوار و برادر مظلومش‌ اباالفضل‌العباس (ع)‌ به‌ چشم‌ می‌خورد.

امیر قاسمی در خاتمه با بیان اینکه موقعیت‌ امروز ما نیز همانند زمان‌ امام‌ حسین‌ (ع) است‌،اظهار داشت: نسل جوان امروز ایران در مقابل پیشرفته ترین امکانات و فشارهای بیگانگان برای  تغییر افکار و رفتارشان ایستادگی کرده و با الگو گرفتن از شهداء و برای تحقق اهداف متعالی و نورانی آنها در سوریه و عراق در مقابل تکفیری ها مبارزه می کنند و سر می دهند تا ضمن دفاع از حریم اهل بیت (ع) نگذارند خون پاک شهدا پایمال شود و دشمنان به اهداف شوم خود برسند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط