رای به سایت :
2216
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 اسفند 1397 -
معرفی کتاب فصل بسیج

پویش مطالعاتی روشنا با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ویژه رده سنی کودک و نوجوان مسابقه کتابخوانی برگزار می کند.
calendar
تاریخ : 1396/07/17 - 00:23
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب  حوزه 103 جماران  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،پویش مطالعاتی روشنا با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی این بار نیز با سه کتاب رحمت واسعه که بیان خصایص حضرت امام حسین(ع) است در اشارات آیت الله العظمی بهجت(ره)؛ سقای آب و ادب که روایتی نو از زندگانی حضرت ابوالفضل عباس (ع) است به قلم سید مهدی شجاعی و همچنین کتاب بچه‌های عاشورا به قلم طاهره ایبد که به کودکان و نوجوانان عاشورایی پرداخته است و ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

مخاطبان به دو روش ذیل می توانند در این دوره پویش شرکت نمایند و  به این پویش بپیوندند:
1.  ارسال کد به سامانه روشنا: شما باید برچسب کد شرکت در مسابقه روی کارت را خراشیده و از طریق وب سایت RUSHANA.IR یا پیامک نمودن کد به سامانه 3000868585  به این پویش بپوندید.
با این روش شما در قرعه کشی جوایز هفتگی پویش به ارزش یک کمک هزینه سفر عتبات، یک کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و سه کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت خواهید کرد.
2. روش های ترویجی شرکت در پویش مطالعاتی روشنا: معرفی کتاب‌های پویش مطالعاتی روشنا در فضای مجازی (تلگرام و اینستاگرام) برای مسابقه بخش ترویجی این پویش شما می‌توانید از فعالیت‌های میدانی خود برای معرفی کتاب‌ها گرفته تا یک دلنوشته، عکسی زیبا، معرفی دلنشین، ساخت صدا و کلیپ و.. گزارشی تهیه نموده و آن را در اینستاگرام یا تلگرام) کانالها یا گروه‌هایی که عضو هستید)، انتشار دهید.
برای آگاهی دبیرخانه روشنا از فعالیت‌های خود در فضای مجازی، حتما صفحه روشنا را در پست خود تگ کنید و از #پویش_مطالعاتی_روشنا استفاده نمایید.
 برای ارتباط با صفحه پویش مطالعاتی روشنا در اینستاگرام می‌توانید به صفحه rushanacampaign@  مراجعه فرمایید و مخاطبان تلگرام هم فعالیت‌های خود را می‌توانند به شماره تماس 09195635272 اطلاع رسانی نمایند.
 قرعه کشی روشنا در ششمین دوره به صورت هفتگی است و شما مخاطبان می‌توانید هر هفته دوشنبه برای آگاهی از شانس خود به سایت rushana.ir مراجعه نمایید.
 اگر در فضای مجازی فعالیتی ندارید برای کسب اطلاعات شرکت در بخش ترویجی با شماره 02166575639 تماس بگیرید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13878مطالب مرتبط