رای به سایت :
2216
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 اسفند 1397 -
اولین فراخوان ایده های هشت آبان

سازمان بسیج دانش آموزی کل کشور به مناسبت گرامیداشت 13 آبان مسابقه ای با عنوان هشت آبان در قالب ایده های خلاقانه برگزار می کند.
calendar
تاریخ : 1396/07/18 - 01:50
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب  حوزه 103 جماران  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،سازمان بسیج دانش آموزی کل کشور به مناسبت گرامیداشت 13 آبان ماه روز بسیج دانش آموزی مسابقه ای در قالب ایده های جدید و خلاقانه ی اجرایی در جهت بزرگداشت روز و هفته بسیج دانش آموزی برگزار می کند.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند تا پایان مهرماه 1396، ایده های خلاقانه ی اجرایی خود را در قالب یک فایل word به آدرس HashteAban@chmail.ir با ذکر مشخصات کامل خود (نام و نام خانوادگی، سن، تحصیلات، محل زندگی و شماره تماس) ارسال کنند و اگر صوت یا تصویری برای تکمیل ایده خود دارند پیوست ایده خود ایمیل نمایند.

گفتنی است شرکت برای همه علاقه مندان آزاد است و افرادی که ایمیل ندارند می توانند آثار خود را به مدیر کانال تلگرامی هشت آبان به آدرس @hashteaban ارسال کنند.

شایان ذکر است است سازمان بسیج دانش آموزی کل کشور ضمن اهدای جایزه نیم سکه بهار آزادی به نفر اول و یک دستگاه تبلت به هر یک از نفرات دوم و سوم شرکت کننده در این مسابقه به اولین ، بیستمین و صد و دهمین نفری که در این فراخوان شرکت کند هدایایی را تقدیم می کند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13878مطالب مرتبط