رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
خدمتگزاری به مردم از افتخارات پلیس است
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ:

خدمتگزاری به مردم از افتخارات پلیس است

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه نیروی انتظامی خادم و خدمتگزار مردم است، گفت: خدمتگزاری به مردم از افتخارات پلیس است.
calendar
تاریخ : 1396/07/20 - 01:08
23
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در حاشیه افتتاحیه مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی پلیس راهور فاتب به نام شهید محمدرحیم میرطیبی ضمن گرامیداشت هفته ناجا و یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگار قسم گفت: نیروی انتظامی بر اساس اهداف خود، پلیسی جامعه محور و مردم مدار است و ابعاد خدمت رسانی آن بسیار وسیع است که از پایین ترین و آسان ترین مباحث اجتماعی تا سخت ترین مسائل امنیتی به آحاد مردم خدمت می کند.

وی ادمه داد: نیروی انتظامی درحیطه اماکن، حوزه مبارزه با مواد مخدر، حوزه کشف جرم، حوزه برخورد با سارقین، حوزه امنیت اخلاقی، حوزه کنترل نظارت بر اماکن و در ابعاد مختلف پلیس به ملت و نظام و کشور خدمت می کند.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه امروزه متولی اصلی امنیت در کشورمان نیروی انتظامی است افزود: جایگاه پلیس بیش از پیش در نزد افکار عمومی، مردم و مسئولین رفته و در واقع بلوغ خوب و وجهه و جایگاه خوبی را در بین مردم کسب کرده که افکار سنجی ها نشان می دهد بیش از 80 درصد مردم از پلیس رضایتمند هستند و فکر می کنم ان شاءالله روز به روز بهتر خواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به اقدامات پلیس در فضای مجازی و سایبری بیان کرد: بیش از 30 درصد از جرایم فضای مجازی کشور در حوزه استحفاظی تهران  رخ می دهد که در طی 6 ماهه امسال رسیدگی به پرونده ها در حوزه فضای مجازی، پلیس فتا 70 درصد افزایش داشته است.

وی در خصوص آموزش در نیروی انتظامی گفت: آموزش باید از درون سازمان برای مجرب کردن، توانمند کردن خود و نیروها و اصلاح رفتار سازمانی و وقوف پیدا کردن به اینکه باید با مردم چگونه رفتار و به آنها خدمت رسانی شود، صورت بگیرد تا اثرگذار باشد و فرهنگ سازی و اصلاح رفتار در جامعه ایجاد شود.

سردار رحیمی تاکید کرد: بحث آموزش برای مردم باید دلی انجام شود زیرا اگر قرار است در امر ترافیک و خدمت رسانی به جامعه تحولی رخ دهد ابتدا باید در آموزش سرمایه گذاری شود.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: من بسیار شاکر خداوندم که امروز در یک سازمانی خدمت می کنم که مقام معظم رهبری می فرمایند "آنانی که در سازمان نیروی انتظامی آرامش، آسایش و امنیت را برای مردم ایجاد می کنند در واقع مجاهدان فی سبیل الله هستند" و این مدال افتخار بزرگی است که ولی امر به ما داده است.

در پایان سردار رحیمی از کشف نزدیک به 900 کیلو مواد مخدر، دستگیری سه باند قاچاق مواد مخدر امروز نیروی انتظامی در خیابان مولوی و شوش خبر داد و تصریح کرد: پلیس پایتخت وظیفه خود می داند همچون سایر عزیزانی که در نقطه صفر مرزی در حال مبارزه با قاچاقچیان در حال خدمتتند با قاچاقچیانی که در داخل کشور به اقتصاد کشور ضربه میزنند با تمام توان مقابله کند و در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و حمایت از اقتصاد کشور آنها را به آتش بکشد.

جهت مشاهده گزارش تصویری افتتاحیه مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی پلیس راهور فاتب شهید محمد رحیم میر طیبی کلیک نمایید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط