رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از ناامیدی دشمن است
مشاور فرمانده ناحیه قدس:

عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از ناامیدی دشمن است

مشاور فرمانده ناحیه قدس با بیان اینکه عظمت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نشان از ناامیدی دشمن است، تصریح کرد: تفکرات بی خردانه دشمن انگیزه ی ملت را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مضاعف کرده است.
calendar
تاریخ : 1396/11/21 - 16:13
16
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، امیر قاسمی مشاور فرمانده ناحیه قدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمارکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب در گفتگو با خبرنگار قسم گفت: حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، یک وظیفه ملی و دینی برای تجدید پیمان با آرمان های امام (ره) و شهدا و بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب است.


وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر عظمت، اقتدار، استقامت و اراده ملی و روز ناامیدی دشمن است، اظهار کرد: اهانت های ترامپ و همچنین دخالت دشمنان و کشورهای مستکبر در جریانات اخیر کشور انگیزه ی ملت را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مضاعف کرده است.


مشاور فرمانده ناحیه قدس خاطرنشان کرد: رسانه های دشمن درصدد تبلیغ علیه نظام و تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و تلاش می کنند تا ناکارآمدی نظام را به جوانان القا کنند اما جوانان انقلابی امروز با وجود تمام مشکلات هوشیار و با بصیرت پشت انقلاب ایستاده اند و حمایت خود را بار دیگر به جهانیان به ویژه دشمنان ایران نشان خواهند داد.


وی با بیان اینکه خسارت جنگ نرم به مراتب بیشتر از جنگ سخت است، تصریح کرد: دشمن با دیدن پیشرفت های چشمگیر ایران که در سایه ی انقلاب به رهبری ولایت فقیه به دست آمده است، دست به یک جنگ نابرابر در فضای مجازی زده تا بنیان ما را تضعیف کند اما باید بداند که ملت همیشه متحد ایران تا آخر ایستاده است تا بر شکستهای دشمنان خود بیافزاید.


امیر قاسمی در پایان گفت: ان شاء الله فردا همه باهم در راهپیمایی حضور پرشکوهی خواهیم داشت تا اتحاد و همبستگی خود را بار دیگر به رخ جهانیان بکشیم.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط