رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
بارزترین ویژگی شهید همدانی، ولایت پذیری بود
فرزند سردار شهید همدانی:

بارزترین ویژگی شهید همدانی، ولایت پذیری بود

فرزند سردار شهید همدانی در خصوص ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند کار را برای رضای خدا انجام دهید و شهید همدانی از آنجا که الگوی ولایت پذیری بود کار را فقط برای رضای خدا انجام می...
calendar
تاریخ : 1397/07/19 - 10:09
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، محمد مهدی همدانی فرزند سردار شهید همدانی در آستانه سومین سالگرد شهادت حبیب حرم حاج حسین همدانی در ارتباط با ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید عنوان کرد:  بارزترین ویژگی شهید همدانی، ولایت پذیری بود. ایشان همچنین با تمامی زیردستان خود، اقشار جز و حتی نیروهای خدماتی، معاشرت صمیمی داشتند.

فرزند سردار شهید همدانی در خصوص اخلاص سردار خاطر نشان کرد: شهید همدانی کار را برای رضای خدا انجام می دادند و مخلصانه کار می کردند. ایشان با حواشی کار نداشتند و فقط به اینکه کارها به نحو احسن انجام شود می اندیشیدند. مقام معظم رهبری فرمودند کار را برای رضای خدا   انجام دهید و شهید همدانی از آنجا که الگوی ولایت پذیری بود کار را فقط برای رضای خدا انجام می داد و به هیچ چیز دیگری کوچکترین توجهی نداشت.

همدانی در پایان پیرامون بی توجهی پدرش به پست ها و مقام های دنیایی تصریح کرد: او فقط برایش مهم بود کجا به او کار محول می شود و آن را به بهترین شکل انجام دهد، حتی ذره ای به دنبال پست و مقام نبود و لحظه ای به آن فکر نمی کرد. جایگاه و سمت های شغلی برایش مهم نبود، خاکی و مردمی بود و دغدغه جامعه را داشت.

 

منبع: بسیج پرس

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075مطالب مرتبط