رای به سایت :
368
محبوب
حوزه 101 فجر
ناحیه مقاومت بسیج قدس
شنبه 27 مرداد 1397 -
جلسه تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه بسیج شهدای کن
در شب گذشته انجام شد

جلسه تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه بسیج شهدای کن

جلسه تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه بسیج شهدای کن پنج شنبه مورخ ۲۴ اسفند ۹۷ از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ در محل مسجد ۱۴ معصوم علیهم السلام با حضور فرمانده محترم حوزه ۱۰۱ فجر ، امام جماعت محترم مسجد ، هیات امنای محترم...
calendar
تاریخ : 1396/12/25 - 13:39
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 101 فجر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،جلسه تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه بسیج شهدای کن پنج شنبه مورخ ۲۴ اسفند ۹۷ از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ در محل مسجد ۱۴ معصوم علیهم السلام با حضور فرمانده محترم حوزه ۱۰۱ فجر ، امام جماعت محترم مسجد ، هیات امنای محترم آن مسجد و فرماندهان محترم پایگاههای مقاومت و اعضای شورای فرماندهی حوزه ۱۰۱ فجر و جمعی از بسیجیان آن پایگاه برگزار شد . 

در ابتدای این جلسه فرمانده سابق آن پایگاه گزارشی را ارائه و از همکاری دوستان بسیجی تشکر نمود . سپس لوح های تقدیری که توسط فرماندهی حوزه و هیات امنای مسجد ۱۴ معصوم علیهم السلام تهیه شده بود قرائت و به برادر سعید محمد خان اهداء گردید و پس از آن حکم مسئولیت سرپرست جدید پایگاه بسیج شهدای کن قرائت شد و به برادر محمد باقر حاجی رسولی اعطاء شد . 
پس از آن جلسه با سخنرانی برادر بسیجی علی حاجی رحیم فرمانده محترم حوزه ۱۰۱ فجر ادامه یافت که دلیل این جابجایی را بیان و در خصوص وظیفه پایگاههای بسیج برای تربیت نیروی انسانی متعهد و انقلابی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی مطالب مبسوتی را بیان نمودند و در پایان از زحمات برادر سعید محمد خان تقدیر و بیان نمودند ان شاءالله در مجموعه ستاد حوزه از وجود ایشان به عنوان معاونت قرآن و عترت بهره مند خواهیم شد و برای برادر حاجی رسولی در این سمت حساس آرزوی موفقیت کردند .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16589
رامین قربان حسن