رای به سایت :
323
محبوب
حوزه 103 جماران
ناحیه مقاومت بسیج قدس
شنبه 27 بهمن 1397 -
سلسله نکات «اخلاق در فضای مجازی»/3
یادداشت/همایون سلحشور فرد

سلسله نکات «اخلاق در فضای مجازی»/3

با بداخلاقی، آبروی ولایت را نبریم
calendar
تاریخ : 1393/12/15 - 16:55
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم، معاون فضای مجازی حوزه 103 جماران در ادامه سلسله نکات «اخلاق در فضای مجازی»، در این قسمت با نقل خاطراتی از دهه هفتاد، به لزوم حفظ حرمت ولایت با رعایت اخلاق ولایت مداری در فضای مجازی و پرهیز از افراط و تندروی اشاره می کند:

در دهه هفتاد، مقام معظم رهبری بر لزوم حضور نیروهای مذهبی و حزب اللهی در مراکز تفریحی و... به منظور نوسازی معنوی فضا و غالب نشدن فضای گناه تأکید داشتند.

انصار حزب الله به این منظور, برنامه های متنوعی در اماکن مختلف به صورت هفتگی برگزار می کرد ولی متأسفانه پس از پایان هر برنامه آرام آن ها، عده ای افراطی بی اخلاق با شعار الله اکبر و ماشاءالله حزب الله و به بهانه نهی از منکر, بدترین و خشن ترین برخوردها را با مردم و جوانان می کردند.

سال ۱۳۷۵ ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر در هفته اول محرم, ۷۲ چادر در ۷۲ نقطه تهران بر پا کرد(ما هم در پارک ملت مستقر بودیم) و آن ها را به نیروهای حزب اللهی سپرد و تأکید کرد فقط و فقط تذکر لسانی با زبانی لیّن و ملایم...

اما همین افراطیون بی اخلاق باز هم مایه آبروریزی نیروی های حزب الله شدند و کاری کردند که در عرض سه روز ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر به این جمع بندی رسید که چادرها را جمع کند...

و اینک امروز که مقام معظم رهبری تأکید بر حضور فعال نیروهای حزب اللهی در فضای مجازی دارند، باید از گذشته درس بگیریم و اجازه ندهیم برخی با دعوی ولایت در این فضا بی اخلاقی کنند و موجب پنجه کشیدن به آبروی ولایت و ولایت مداران شوند و اگر نمی توانیم اخلاق را رعایت کنیم، حداقل دعوی ولایت نکنیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4309مطالب مرتبط