رای به سایت :
459
محبوب
حوزه 104 رضوان
ناحیه مقاومت بسیج قدس
چهارشنبه 01 اسفند 1397 -
ارائه راهکارهای مدیریت رسانه در غرفه سایت من ایرانی ام
مصاحبه با سایت من ایرانی ام در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی/

ارائه راهکارهای مدیریت رسانه در غرفه سایت من ایرانی ام

نماینده غرفه سایت من ایرانی ام بیان کرد: این سایت با هدف اینکه چگونه در خانواده از رسانه مدیریت شده استفاده کنیم، راهکارهای مدیریت رسانه در خانواده ارائه می دهد.
calendar
تاریخ : 1395/11/27 - 00:13
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 104 رضوان  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، نماینده سایت من ایرانی ام در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار قسم گفت: سایت من ایرانی ام مخصوص ایرانی ها می باشد که برای ایجاد انگیزش و افزایش روحیه خود باوری در بین نوجوانان ایرانی ایجاد شده تا بتوانند در فضای مجازی و رسانه های دیجیتال تولید داشته باشند.

وی فزود: هدف از حضور در این  نمایشگاه ایجاد کارگاه بازی سازی برای نوجوانان است که میتوانند در این نمایشگاه یاد بگیرند و حتی آموزش های تکمیلی ساخت بازی را در سایت maniraniam.ir ببینند و یاد بگیرند.

نماینده سایت من ایرانی ام در ادامه در خصوص بخش های این غرفه توضیحاتی را به شرح ذیل ارائه کرد:
من ایرانی ام خانه انیمیشن است که هدف از این غرفه آموزش نوجوانان که چطوری با گوشی خود یک انیمیشن درست کنند و انیمیشن تولید شده را در جشنواره بفرستند.
بخش اول  این غرفه عکس یادگاری قهرمانان واقعی ملی که بچه ها می توانند کنار قهرمانان بایستند و عکس یادگاری بگیرندو این عکس در کامپیوتر مونتاژ و کنار عکس قهرمانان ملی قرار خواهد گرفت.
در بخش دوم این غرفه  سواد بازی را داریم: "یعنی نمی خواهیم بگوییم بازی کامپیوتری بد یا خوب است بلکه می خواهیم بگوییم چه خوبی و چه بدی دارد و چگونه می شود از بازی های کامپیوتری مدیریت شده استفاده کرد."
بخش سوم غرفه  سایت من ایرانی ام سیر تکاملی کنسول بازی است که دهه های مختلف را به تصویر کشیده ایم و نشان دادیم چگونه بازی های کامپیوتری وارد زندگی ما شدند و چطوری سبک زندگی ما را عوض کرده است.
بخش چهارم غرفه  من ایرانی ام تونل وحشت فضای مجازی است که در داخل بازی های کامپیوتری بحث وحشت و خشونت را به تصویر کشیده و کارگاه های این بازی ها در این نمایشگاه وجود دارد.

در پایان نماینده غرفه سایت من ایرانی ام بیان کرد: این سایت با هدف اینکه چگونه در خانواده از رسانه مدیریت شده استفاده کنیم، راهکارهای مدیریت رسانه در خانواده ارائه می دهد.

 


عکس یادگاری با قهرمانان واقعی ملی
کنسول بازی
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4307مطالب مرتبط