رای به سایت :
444
محبوب
حوزه 104 رضوان
ناحیه مقاومت بسیج قدس
شنبه 02 تير 1397 -
جلسه فرماندهان،واضحی فر وتعلیم و تربیت
جلسه فرماندهان،واضحی فر وتعلیم و تربیت

جلسه فرماندهان،واضحی فر وتعلیم و تربیت در حوزه 104 رضوان برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/06/22 - 13:40
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 104 رضوان  ناحیه مقاومت بسیج قدس، دیروز صبح جلسه شورای حوزه، فرماندهان، واضحی فر و تعلیم وتربیت از ساعت 8:30 الی 12 در حوزه 104 رضوان برگزار شد.
در این جلسه فرمانده حوزه "سرکار خانم مرادی فر" کارنامه جذب به فرماندهان پایگاه ها اعلام کرد و در رابطه با راهکارهای جذب بحث و گفتگو کرد ودرباره جذب چهره به چهره توصیه هایی بیشتری به فرماندهان و نیروی انسانی پایگاه ها کرد.
مرادی فر گفت فرماندهان باید در برنامه های مختلف حضور مستمر داشته باشند و با بسیجیان برخورد خوب داشته باشند و به فرماندهان اعلام کرد برای نظارت شش ماهه اول 96 امادگی داشته باشند .
معاونت نیروی انسانی در ادامه صحبت های خانم مرادی فر گفت پایگاه ها جلسه ای با عنوان قضایی- انضباطی با حضور اقای زارع معاونت نیروی انسانی ناحیه برگزار کنند و تاریخ آن را سریعتر به حوزه طلاع دهند.
و در ادامه معاونت تعلیم وتربیت حوزه در رابطه با طرح بهنام توضیحاتی به فرماندهان داد و گفت 4 نفر از افراد خوب را برای طرح بهنام به حوزه اعلام کنند و در ادامه در رابطه با اردوهای دستواره و شرکت نکردن انها توضیحاتی به حضار در جلسه داد.
و در پایان جلسه معاونت تربیت بدنی حوزه گفت: پایگاه ها نیروهاشون رو برای تست آمادگی جسمانی به سوله صالحین حوزه اعزام کنند. 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4307