رای به سایت :
7160
محبوب
حوزه 121 صابر
ناحیه مقاومت بسیج قدس
چهارشنبه 27 دي 1396 -
کار جهادی نیازمند عزم و اراده قوی می باشد.
فرمانده ناحیه قدس:

کار جهادی نیازمند عزم و اراده قوی می باشد.

فرمانده ناحیه قدس گفت: کار جهادی نیازمند عزم و اراده قوی می باشد.
calendar
تاریخ : 1396/06/10 - 09:35
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 121 صابر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، سرهنگ عبیری فرمانده ناحیه قدس دوشنبه 6 شهریور در جلسه هم اندیشی و هم افزایی نمایندگان بسیج ناحیه قدس محلات منطقه 5 تهران افزود بحث تکلیف و تکلیف گرایی در تمام سطوح از راس تا کف کار باید مسئولیت پذیر باشند و احساس تکلیف نمایند.

عبیری خاطرنشان کرد: تکلیف باید در حد و شرع باشد به نتیجه رسیدیم و کار جهادی عزم و اراده قوی میخواهد

وی با بیان اینکه نمایندگان بسیج باید ارتباط خوبی با اعضای هیات امناء مخصوصا دبیر داشته باشند و همچنین گزارشات و عملکرد کاری محله خود را در اختیار مهندس علوی دبیر نمایندگان بسیج محلات منطقه 5 قرار دهند .و با پیگیری برادر علوی احکام خیلی از دوستان آماده شده است که تحویل خواهد شد.

فرمانده ناحیه قدس نمایندگان شجره طیبه بسیج در شورایاری ها باید نسبت به تقویت و افزایش سطح تعاملات محلی بالاخص ائمه جماعات و هیات امناء مساجد و شورایاری وهیات امناء و مدیران سرای محله و سازمانهای تاثیر گذار در محدوده سرزمینی محله و ایجاد فرهنگ مطالبه گری مردمی از مسئولین محلی و منطقه ای با تشکیل کرسی های آزاد اندیشی با محوریت مساجد محلی را در تمامی برنامه خود در اولویت قرار دهید.

سرهنگ عبیری در پایان صحبتهایشان تبیین و ارتقای  فرهنگ مسئولیت پذیری اجتماعی و فعال سازی و حضور هدفمند و قانونمند بسیج در مدیریت محلات را تاکید نمودند.

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17051