رای به سایت :
7164
محبوب
حوزه 121 صابر
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 29 دي 1396 -
تفکر جوانان امروز  و شهدای مدافع حرم دشمن را به زانو در آورده است
فرمانده سپاه تهران :

تفکر جوانان امروز و شهدای مدافع حرم دشمن را به زانو در آورده است

فرمانده سپاه تهران در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم روح الله قربانی گفت: تفکر جوانان امروز و شهدای مدافع حرم دشمن را به زانو در آورده است.
calendar
تاریخ : 1396/08/12 - 13:01
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 121 صابر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، دومین مراسم سالگرد شهید مدافع حرم روح الله قربانی با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه تهران یزدی فرمانده سپاه تهران در سالن ندبه بهشت زهرا )س( برگزار شد.

سردار یزدی در این مراسم گفت: دنیا از تفکر شهدای مدافع حرم و جوانان امروز و حزب اللهی ما می ترسد  و این تفکر دشمنان را به زانو در آورده است، امروز اگر دشمن از تفکر ما می ترسد باید در مقابل افرادی که با این تفکر زندگی میکنند سکوت کند.

وی در ادامه افزود: اگر این جوانان ایستاده اند تا داعش را بیرون برانند به جز این نگاه هدفی ندارند که این تفکر و نگاه، دشمنان خدا را از بین خواهد برد؛ جوانان ما با این نگاه و تفکر آشنا هستند و با تفکر آنان بیگانه می باشند.

فرمانده سپاه تهران تصریح کرد: شهید حججی ها وقتی که می دانند  به مسلخ دشمن میروند، با نگاه عامدانه و با ایستادگی و سربلندی دشمن را به زانو در می آورد. دشمنان خواستند با بریدن سر این شهید و پخش آن در فضای مجازی ترس و دلهره بوجود بیاورند  ولی خیالات آنها بر عکس عمل کرد و شجاعت و حس میهن پرستی و دفاع از آرمان را در بین مردم و جوانان گسترش داد.

سردار یزدی بیان کرد: امروز دشمن از موشکهای که حسن تهرانی مقدم بنیانگذارش بود و به یادگار گذاشت خوف و ترس و هراس دارد و آنچه هم که دشمن از آن بیم و خوف و هراس دارد از نوع  نگاه همین جوانان است.

فرمانده سپاه تهران خاطر نشان کرد: امروز وقتی قدم های شیعیان در خاک عراق در راهپیمایی اربعین بر زمین کوبیده میشود تفکر فرزندان دلیر ایران را نشان میدهد؛ وقتی 20 میلیون شیعه راه می افتند تا از همه جای دنیا خود را به کربلا برسانند بر تن دشمن ترس می اندازد که اگر نگاه کنیم انعکاس این حرکت در هیچ رسانه ای و در هیچ فضای مجازی ازسوی دشمن نمی بینیم، این یعنی خوف و دلهره دشمن.

 سردار یزدی افزود: همه دیدند که قایق های دشمن در مرزهای آبی ما در خلیج همیشگی فارس تسلیم

بچه های دلیر ما شدند و گریه کردند که با التماس های دیپلماسی و با رافت اسلامی و انقلابی آزاد شدند؛ که بیاگر این است که دشمن هراس از نگاه و تفکر و آمادگی دفاعی و رزمی و نگرش انقلابی و اسلامی ما دارد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17051