رای به سایت :
7386
محبوب
حوزه 121 صابر
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
بسیجی ها با حضور خود فاصله زمانی نابودی اسرائیل را کم خواهند کرد
فرمانده لشگر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص):

بسیجی ها با حضور خود فاصله زمانی نابودی اسرائیل را کم خواهند کرد

فرمانده لشگر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) با اشاره به این کلام گهربار رهبر معظم انقلاب:" تا 25 سال آینده رژیم غاصب اسرائیل نخواهد بود" گفت: بسیجی ها با حضور پررنگ خود فاصله زمانی نابودی اسرائیل را کم خواهند کرد.
calendar
تاریخ : 1396/08/12 - 13:53
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 121 صابر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،  در حاشیه مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم روح ا... قربانی سردار سرتیپ اسداللهی فرمانده لشگر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) در مصاحبه با مسئول فضای مجازی حوزه 121 صابر:

 قسم حوزه 121 صابر: سردار ضمن تشکر از اینکه دعوت ما را پذیرفتید، برنامه یادوراه شهیدا مدافع حرم روح ا... قربانی را چگونه دیدید؟

سردار سرتیپ  دوم اسداللهی: بسم الله الرحمن الرحیم، همه یادواره ها دعوتی از سوی شهدا برای همه ماست تا بتونیم احوالاتمان را با آنها رقم بزنیم، و یادواره این شهید بزرگوار را که در راه اسلام قدم برداشته بسیار خوب و با برکت می بینم.  

 قسم حوزه 121 صابر: ابعاد برگزاری یادواره های شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم چه تاثیری دارد؟

فرمانده لشگر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) با بیان اینکه: امام (ره) و همچنین رهبر معظم انقلاب تاکید زیادی بر برگزاری یادواره های شهدا داشتند، گفت: تاثیربرگزاری چنین یادواره هایی همین مقدار بس که یاد انقلاب، دفاع مقدس و این چهار دهه را که پشت سر گذاشته ایم زنده نگه دارد.

قسم حوزه 121 صابر: توقع شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس از جوانان نسل ما چیست؟

سردار سرتیپ  دوم اسداللهی با اشاره به وصیت نامه شهید بزرگوار احمد رضا احدی که «فقط نگذارید حرف امام روی زمین بماند، همین والسلام»، بیان کرد: باید به توصیه این شهید والامقام عمل کنیم که  وصیت نامه ها همه شهدا در این جمله خلاصه شده است.

قسم حوزه 121 صابر:  دیدگاه شما در خصوص تاثیر پیاده روی اربعین چیست؟

فرمانده لشگر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص): باید بدانیم برای رسیدن به پیاده روی های اربعین امسال و پارسال و سالهای گذشته که پشت سر گذاشتیم، شهدای والامقام دفاع مقدس خون دادند جان و خون پاک خود را نثار کردند، هزینه مسیر را پرداخت نمودند و راه را باز کردند و شهدای بزرگوار مدافع حرم راه را باز نگه داشتند، و امروز از صدقه سر این شهدای عزیز اجتماع میلیونی امت اسلامی شکل گرفته که بیداری، آگاهی، استکبار ستیزی، عشق و محبت به اهل بیت (ص) و در حقیقت زمینه سازی برای ظهور حضرت حجت (ارواحنا الفدا) اثرات اربعین خواهد بود.

قسم حوزه 121 صابر: در آخرین سوال به توجه به اینکه در آستانه هفته بسیج هستیم چه صحبتی برای بسیجیان دارید؟

سردار سرتیپ دوم پاسدار اسداللهی: امام بزرگوار (ره) در خصوص بسیج فرمودند: "ارتش بیست میلیونی" و رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند: "ارتش دهها میلیونی"، که همه این بچه ها برای تحقق کلام امام راحل و تحقق امام حاضر وارد صحنه شدند عده ای جان دادند وعده ای درسمت و سویی اسلام و نظام برای تحقق بخشیدن به ارتش دهها میلیونی در همه ی ابعاد ماندند.

فرمانده لشگر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) در پایان با اشاره به فرموده های گهربار رهبرمعظم انقلاب:" بسیجی ما باید وسط میدان باشد تا ارزشها حفظ شود و باید بدنه بسیج را درهمه ابعاد و جهات استحکام ببخشیم"، " برای فتح خرمشهرهای آینده و برای کم کردن آن فاصله زمانی که تا 25 سال آینده رژیم غاصب اسرائیل نخواهد بود"، گفت: سرباز که از غیب نخواهد آمد، انشاءالله همین بسیجی ها با حضور پررنگ خود این فاصله زمانی را کم خواهند کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17051مطالب مرتبط