رای به سایت :
864
محبوب
حوزه 122 فاتح
ناحیه مقاومت بسیج قدس
چهارشنبه 23 آبان 1397 -
زنده نگه داشتن یاد شهدا از اهداف کاروان های راهیان نور است
جانشین فرمانده ناحیه قدس:

زنده نگه داشتن یاد شهدا از اهداف کاروان های راهیان نور است

جانشین فرمانده ناحیه قدس گفت: هدف از برگزاری راهیان نور زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا است و به گفته رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
calendar
تاریخ : 1394/08/04 - 01:59
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 122 فاتح  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،سرگرد ساداتی، جانشین فرمانده ناحیه قدس در گفتگو با خبرنگار  قسم در خصوص اردوهای راهیان نور، گفت: چند سالی است سپاه پاسداران با همکاری آموزش و پرورش اقدام به برگزاری اردوهای دانش آموزی راهیان نور در منطقه عمومی خوزستان و کردستان، جهت حفظ نام و یاد شهدا و ارزشهای دفاع مقدس و ترویج این ارزشها در بین نسل جوان نموده است.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری راهیان نور زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا است که به گفته رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای، زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و هدف راهیان نور لمس کردن و دیدن مکانهایی است که شهدا در آن جانفشانی کرده و این یکی از راه هایی است که ما نگذاریم یاد شهدا از ذهن ها کمرنگ شود.

سرگرد ساداتی در ادامه گفت: بازدید از یادمانهای دوکوهه، حسینیه گردان تخریب، سد کرخه، اروند رود، شلمچه، فتح المبین و استفاده از راویان هشت سال دفاع مقدس و روحانیون جهت تبیین ارزشهای دینی و سیره شهدا، همراه با اجرای مسابقات فرهنگی روایت گری مداحی، از برنامه های این اردوهاست.

وی در خصوص نحوه اعزام بسیجیان دانش آموز گفت: در نحوه انتقال دانش آموزان، اولویت، استفاده از قطار جهت انتقال از تهران به خوزستان و در خوزستان نیز استفاده از اتوبوسهای جوان سیر ایثار که مورد تائید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده، به همراه یک دستگاه آمبولانس است.

جانشین فرمانده ناحیه قدس اذعان داشت: الحمد الله در این دوره تا حد زیادی به اهداف مورد نظر رسیده ایم و از نظر رضایت نیز در جلسه ای که در انتهای ماه برگزار شد، رضایت عمومی مسئولین آموزش و پرورش و برگزار کنندگان حاصل شده است.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9711مطالب مرتبط