رای به سایت :
865
محبوب
حوزه 122 فاتح
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 03 خرداد 1398 -
حجاب بالهای فرشته های زمین است
مصاحبه با فرمانده حوزه 122 فاتح در هفته حجاب و عفاف

حجاب بالهای فرشته های زمین است

زنی که برای حفظ غیرت ، استقامت ورزیده و برای خدا وظیفه خود را بخوبی انجام داد ، خدا پاداش شهید را به او خواهد داد.
calendar
تاریخ : 1396/04/19 - 09:34
22
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 122 فاتح  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، فرمانده حوزه 122 فاتح ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب و گرامیداشت این هفته در مصاحبه با خبرنگار قسم گفت: حجاب اسلامی تجلی زیبایهای معنوی زن است بدون شک حجاب دینی ، زن را از آفات و بیماریهای بسیاری بیمه می کند ومی تواند طراوت وجمال او را پایدار سازد. زحمت حجاب حق بیمه ای است که زن برای حفظ آرامش و سلامت آرامش خود می پردازد زیرا حجاب پرده ای است که از ورود تیرهای نگاه  سخنان بیهوده ومشکلات دیگر به درون محیط امن او جلوگیری می کند زن بی حجاب آسیب پذیر است وقتی که زن از حجاب دینی خود خارج میگردد آفات فراوانی سلامت او را  از بین می برد . حجاب زن را پاینده تر ، سالمتر وپاکیزه تر نگاه می دارد.

وی در ادامه با ذکر حدیثی از حضرت محمد (ص) گفت: زنی که برای حفظ غیرت ، استقامت ورزیده و برای خدا وظیفه خود را بخوبی انجام داد ، خدا پاداش شهید را به او خواهد داد.

جوی پا فرمانده حوزه گفت به منظور گرامیداشت این هفته و روز 21 تیر ماه که مزین به نام روز عفاف و حجاب است برنامه های متنوعی از قبیل برپایی نمایشگاه جواهرانه، ایستگاههای پاسخ به شبهات، غرفه های عفاف و حجاب، تقدیر از بانوان محجبه شاخص در محدوده استحفاظی، نشست های فرهنگی مادران پرچمداران مقابله با جنگ نرم، غرفه ارایه محصولات و لوازم التحریر ایرانی اسلامی و ... در سطح پایگاهها و مساجد اجرا خواهد شد.


انتهای پیام /مطالب مرتبط