رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
جمعه 02 فروردين 1398 -
همبستگی ملت ایران همانند سال های دفاع مقدس است
مسئول سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح:

همبستگی ملت ایران همانند سال های دفاع مقدس است

مسئول سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح بیان کرد: همایش کوهپیمایی می تواند همبستگی مردم بخصوص بسیجیان را به نمایش بگذارد تا دشمن بداند که ملت ایران در تمامی عرصه ها همانند سال های دفاع مقدس باهم یک صدا هستند و تمام قدم هایشان...
calendar
تاریخ : 1394/06/27 - 20:59
7
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از ناحیه قدس؛ صبح دیروز در حاشیه همایش کوهپیمایی آبشار تهران که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، سردار باران چشمه مسئول سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار بسیج پرس و قسم گفت: هدف از برگزاری این همایش ترویج فرهنگ کوهنوردی در بین بسیجیان برای ارتقاء سلامت و نشاط است.

وی افزود: کوهنوردی ورزشی است در محیطی سرسخت که باعث قوای جسمانی و روح انسان می شود.

سردار باران چشمه بیان کرد: در این ورزش انسان به معنای واقعی ازخودگذشتگی، ایثار، جوانمردی و اتکا به نفس را می آموزد.

وی ادامه داد: کوهنورد با هدف بزرگی که رسیدن به قله  است در عین حال با ایثار و فداکاری به همنوع خود در این راه کمک می کند و در محیطی سالم می آموزد که با اتحاد و همبستگی می تواند پیروز باشد.

مسئول تربیت بدنی نیروهای مسلح با بیان اینکه در آستانه هفته دفاع مقدس هستیم، گفت: برگزاری چنین همایش هایی در کشور می تواند همبستگی مردم بخصوص بسیجیان را به نمایش بگذارد تا دشمن بداند که ملت ایران در تمامی عرصه ها همانند سال های دفاع مقدس باهم یک صدا هستند و تمام قدم هایشان برای پیشبرد اهداف نظام است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075


tags
                                                   کوهپیمایی        آبشار تهران        ایثار و فداکاری        همبستگی        ناحیه قدس            

مطالب مرتبط