رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
پاسداری یک تفکر انقلابی و راه خستگی ناپذیر در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است
فرمانده ناحیه قدس:

پاسداری یک تفکر انقلابی و راه خستگی ناپذیر در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است

فرمانده ناحیه قدس گفت: سردار شهید حسین همدانی بزرگ مرد جبهه تقابل حق و کفر به ما این درس را آموخت که پاسداری شغل نیست یک تفکر انقلابی و راه خستگی ناپذیر در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
calendar
تاریخ : 1394/07/19 - 23:11
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، سرگرد عبیری فرمانده ناحیه قدس با بیان اینکه سردار شهید حسین همدانی مجاهد نستوه انقلاب اسلامی بود به خبرنگار بسیج پرس گفت: شهادت هنر مردان خداست و سردار همدانی از فرماندهان دفاع مقدس و از پیشکسوتان جبهه، جهاد و شهادت تا اخرین قطره خون به ما درس استقامت و ایثارگری را آموزش داد؛ فرماندهی که می توانست خود را بازنشسته کند و به مشغولیات زندگی شخصی اش برسد اما با تمام توان در جبهه مقاومت حاضر و در جهت حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را به طلب اخلاص قرار داد و با نثار خون پاکش درخت انقلاب اسلامی و مقاومت را جان تازه ای بخشید.

فرمانده ناحیه قدس بیان کرد: این سردار رشید در فرمایشی به جوانان توصیه می کند که می شود مانند شهیدان بزرگ انقلاب شد و به مانند شهید شهبازی و وزوایی شد. این بزرگ مرد جبهه تقابل حق و کفر به ما این درس را آموخت که پاسداری شغل نیست یک تفکر انقلابی و راه خستگی ناپذیر در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: پاسدار به فرمایشرهبر معظم انقلاب محافظه کار نبوده و در هر عرصه ایی که انقلاب نیاز به حضور او دارد حاضر و آماده ادای تکلیف خود است.

عبیری افزود: امیدوارم که خداوند متعال در سایه ولایت ما را پاسدار واقعی دستاوردهای این انقلاب شکوهمند اسلامی و ادامه دهنده مردان بزرگی به مانند سردار رشید حاج حسین همدانی و سرداران بزرگ سپاه اسلام قرار دهد و این مهم جز با درک صحیح از پاسداری و ولایت امکان پذیر نیست.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7455


tags
                           تفکر انقلابی        پاسداری و ولایت                فرمانده ناحیه قدس        سرگرد عبیری        سردار شهید حسین همدانی        شهید شهبازی        ناحیه قدس            

مطالب مرتبط