رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
رابطه آموزش و پرورش با مدارس باید به صورت تعاملی باشد
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان منطقه 5:

رابطه آموزش و پرورش با مدارس باید به صورت تعاملی باشد

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان منطقه 5 بیان کرد: رابطه آموزش و پرورش با مدارس باید به صورت تعاملی باشد تا اصل طرح شهید بهنام محمدی با موفقیت انجام شود.
calendar
تاریخ : 1394/07/28 - 21:57
9
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، صبح امروز سرهنگ قلی پور پاشا مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان منطقه پنج استان تهران در جلسه طرح شهید بهنام محمدی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و تشکر از اجرای این طرح، گفت: شهید آوینی می گوید "اگر می خواهید ما شیعیان را بشناسید واقعه کربلا را مرور کنید"

وی افزود: این طرح شامل مسجد، مدرسه و خانه می شود که 70 درصد آن پیرامون مسائل تربیتی و 30 درصد آن آموزشی است.

سرهنگ قلی پورپاشا بیان کرد: رابطه آموزش و پرورش با مدارس باید به صورت تعاملی باشد تا اصل طرح شهید بهنام محمدی با موفقیت انجام شود.

وی ادامه داد: باید در لوای بسیج دانش آموزی به مدارس وارد شد تا کار تعاملی شود.

سرهنگ قلی پورپاشا عنوان کرد: این طرح نگاه ظرافت مندانه ای را می طلبد و باید رابطین این طرح که کمک یار فرهنگی نامیده می شوند از روابط کلاسی و اطلاعات عمومی بالایی برخوردار باشند تا نتیجه این طرح بر دانش آموزان اثر بخش باشد.

وی با بیان اینکه این فرایند رو به رشد است، افزود: برادران بسیجی در سال گذشته با تحصیلات روابط عمومی و سر فصل دروس در جهت اجرای طرح به مدارس ورود پیدا کردند و موفق شدند که می توان برای ادامه راه از تجربیات آنها استفاده کرد.

سرهنگ قلی پورپاشا در خاتمه با اشاره به اینکه بسیجی هیچ سدی را نمی پذیرد، گفت: ان شاءالله گام هایمان برای رضای خداوند باشد تا موفق و عاقبت بخیر شویم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075


tags
                                   شهید آوینی                طرح شهید بهنام محمدی        بسیج دانش آموزی        اطلاعات عمومی        مساجد        ناحیه قدس            

مطالب مرتبط