رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
نماز اولویت اصلی طرح شهید بهنام محمدی است
مسئول طرح شهید بهنام محمدی سپاه تهران بزرگ:

نماز اولویت اصلی طرح شهید بهنام محمدی است

مسئول طرح شهید بهنام محمدی سپاه تهران بزرگ با بیان این که نماز اولویت اصلی طرح شهید بهنام محمدی است، تصریح کرد: دانش آموزان بعد از وارد شدن در این طرح با اصول تربیتی آشنا می شوند تا ضمن حضور مستمر و موثر در مساجد در نماز...
calendar
تاریخ : 1394/07/28 - 22:00
7
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، صبح امروز حبیبی مسئول طرح شهید بهنام محمدی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) در جلسه طرح شهید بهنام محمدی که در ناحیه قدس برگزار شد ضمن تشکر از همکاری فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: سال گذشته فراخوانی نسبت به کلیه پایگاه ها صورت گرفت و این طرح برای اولین بار توسط خواهران برگزار شد و اولویت کار با پایگاه های شهید دستواره آنها بود که با موفقیت 70 درصدی و رضایت مسئولین به پایان رسید.

مسئول طرح شهید بهنام محمدی با بیان این که نماز اولویت اصلی طرح شهید بهنام محمدی است، تصریح کرد: دانش آموزان بعد از وارد شدن در این طرح با اصول تربیتی آشنا می شوند تا ضمن حضور مستمر و موثر در مساجد در نماز جماعت شرکت کنند.

وی بیان کرد: این طرح زنده و پویا است که باید هر ساله از پایگاه ها نیرو جذب شود.

مسئول طرح شهید بهنام محمدی ادامه داد: باید از نیروهای توانمندی که روابط عمومی و سطح دانش بالایی برخوردارند استفاده کرد.

 وی عنوان کرد: منطقه پنج استان تهران منطقه ای خاصی است که مدیران مدارس آن نسبت به موفقیت دانش آموزانشان بسیار حساس هستند.

حبیبی گفت: اصل کار بر دوش فرمانده هانی است که نیرو معرفی می کنند.

وی بیان کرد: این طرح کلاس داری نیست بلکه در ساعت زنگ تفریح و یا ساعت درس پرورشی رابطین با دانش آموزان ارتباط برقرار می کنند و هدف ایجاد ارتباط بین خانه، مدرسه و مسجد و تربیت دانش آموز طراز انقلاب اسلامی است.

حبیبی ادامه داد: رابطین این طرح در مدارس هدف که مقاطع راهنمایی هستند به صورت بسیجی و جهادی فعالیت می کنند.

وی گفت: نیروها به مدت یک هفته آموزش می بینند و با حکم بسیج دانش آموزی و با هدف شناسایی دانش آموز نخبه در تمامی زمینه ها وارد مدارس می شوند.

حبیبی در خاتمه از برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل ویژه دانش آموزان در چهارم آبان ماه سال جاری خبر داد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075


tags
                           نیروهای توانمند        اصول تربیتی                طرح شهید بهنام محمدی        حبیبی        بسیجی و جهادی        دانش آموزان نخبه        ناحیه قدس            

مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1394/07/29 - 13:24
ممنون از خوب و دقیقتون