رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
اسلحه زنان انقلاب اسلامی در استکبار ستیزی حجاب آنان است
معاون تربیت و آموزش حوزه بسیج دانش آموزی منطقه 5:

اسلحه زنان انقلاب اسلامی در استکبار ستیزی حجاب آنان است

معاون تربیت و آموزش حوزه بسیج دانش آموزی منطقه 5 تاکید کرد: اسلحه زنان انقلاب در استکبار ستیزی حجاب آنان است تا با آن مانع ترویج فرهنگ بی حجابی دشمنان اسلام در کشور شوند تا دشمنان بدانند که الگوی زن مسلمان ایرانی حضرت زهرا...
calendar
تاریخ : 1394/08/10 - 01:55
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، نظیمی معاون تربیت و آموزش حوزه بسیج دانش آموزی منطقه پنج استان تهران در میان حلقه های صالحین منتخب منطقه پنج ضمن گرامیداشت روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموزی گفت: استکبار، اظهار علو و برتری در زمین بر دیگران است که در دین اسلام این کار بسیار منع شده و در قرآن کریم برای نشان دادن ماهیت قدرت های استکباری در هر زمان آیه های نازل شده است.

 وی بیان کرد: حضرت امام خمینی (ره) در ابتدا بنای نظام جمهوری اسلامی را بر استکبار ستیزی نهادند و با بصیرت و آگاهی خود امریکا را در راس استکباران خوانند.

نظیمی افزود: این پیر فرزانه با شجاعت و صراحت کلام، امریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف نامیدند.

وی با بیان اینکه خطبه های حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) سند استکبار ستیزی است؛ گفت: این بزرگواران با روحیه شکست ناپذیری و صلابت نفس، عزت مندی اهل بیت (ع) را به رخ استکبار آن زمان کشیدند.

نظیمی ادامه داد: بصیرت عاشورایی و انتقال پیام امام حسین (ع) و تبلیغ فرهنگ عاشورا مدیون پیام حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) است.

وی عنوان کرد: لبیک یا حسین (ع) به معنای استکبار ستیزی و سر خم نکردن در مقابل زورگویان و کودک کشان جهان است که همان شعار "هیهات من ذله" است.

وی با بیان اینکه امروزه دشمنان حضرت امام حسین (ع) در قالب استکبار جهانی که در راس آنها امریکا و اسرائیل با هدف کم رنگ کردن و از بین بردن تفکرات حسینی و زینبی ملت بزرگ ایران هستند، گفت: که تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت و آموزه های قرآنی بهترین راه مقابله با توطئه های آنها است.

نظیمی تاکید کرد: اسلحه زنان انقلاب اسلامی در استکبار ستیزی حجاب آنان است تا با حجاب خود مانع ترویج فرهنگ بد حجابی و بی حجابی دشمنان اسلام در کشور ایران شوند تا دشمنان بدانند که الگوی زن مسلمان ایرانی حضرت فاطمه زهرا (س) است.

وی در خاتمه با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که "مبارزه با استکبار، تعدیل ناپذیر نیست" گفت: با توجه به شرایط کنونی باید روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به یاری خداوند با شکوه تر از سال های گذشته برگزار کنیم و همه با هم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شرکت کرده و قدرت ملت غیور اسلام را به جهانیان نشان دهیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075


tags
                           مبارزه با استکبار        تفکرات حسینی                میقات صالحین        استکبار ستیزی        هفته بسیج داش آموزی        فرهنگ بی حجابی        ناحیه قدس            

مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1394/08/10 - 09:01
واقعا حرفه ایی کار میکنید، جای تبریک داره، خبراتون رو توصفحه اصلی سایت قسم هم دیدم، درود به شما