رای به سایت :
2218
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج قدس
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
هدف امریکا از بین بردن ماهیت اسلامی انقلابی ایران است
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه تهران بزرگ:

هدف امریکا از بین بردن ماهیت اسلامی انقلابی ایران است

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه تهران بزرگ تاکید کرد: امریکا علی رغم مفاد برجام همچنان بر حفظ تحریم ها علیه ملت ایران اصرار دارد تا با بهانه گیری ها ماهیت اسلامی انقلابی نظام ایران را از بین ببرد.
calendar
تاریخ : 1394/08/10 - 02:04
10
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج قدس ، لایق حقیقی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی در گفتگو با خبرنگار بسیج پرس و قسم گفت: روز سیزدهم آبان ماه به عنوان روز مبارزه با استکبار نام گذاری شده که یادآور سه واقعه مهم تاریخی در سال های 42، 57 و 58 است.

وی خاطر نشان کرد: در سال 42 امام خمینی (ره) به دلیل مخالفت با شاه ملعون که به امریکا و غرب وابسته بود به ترکیه تبعید شدند، در سال 57 دانش آموزان با تعطیلی مدارس با هدف مقابله با افکار و ایده های استکبار و امپریالیسم به دانشگاه تهران رفتند و با اعتراض خود از دانشجویانی که به غرب فرستاده می شدند حمایت کردند و در سال 58 که انقلاب نوپای ما تهدیدات زیادی داشت ملت ایران از جمله دانش آموزان و دانشجویان در یک حرکت انقلابی در مقابل سفارت امریکا اعتراضات خود را اعلام کردند و با اشغال سفارت امریکا برکات بسیار خوبی به ارمغان آوردند که اسناد بدست آمده به ادامه قوام انقلاب کمک زیادی کرد.

لایق حقیقی ادامه داد: دشمن اصلی استکبار جهانی است و ملت ایران در تمام عرصه ها حرکتی ضد استکباری داشته است؛ پس این روزها را باید یک روز نمادین قرار دهیم و در تمام روزهای سال نفرت و اعتراض خود را به رژیم استکباری اعلام کنیم.

وی تاکید کرد: امریکا علی رغم مفاد برجام همچنان بر حفظ تحریم ها علیه ملت ایران اصرار دارد تا با بهانه گیری ها ماهیت اسلامی انقلابی نظام ایران را از بین ببرد.

لایق حقیقی با اشاره به این فرمایش رهبر معظم انقلاب که "ما آمدیم با این مذاکره بهانه را از دست دشمن بگیریم و به افکار عمومی برسانیم که دشمن فقط بهانه گیری می کند" گفت: امریکا زمانی که ایرانیان را با استدلال و دلایل منطقی پای میز مذاکره دید در مقابل منطق نظام مقدس جمهوری اسلامی تسلیم شد لذا موافقت کرد اما بعد بهانه های دیگری مثل حقوق بشر، آزادگی و اقلیت های دینی را گرفت تا عقب نشینی کند.

وی بیان کرد: هدف امریکا این است که ایران باشد، ایران اسلامی هم باشد، اما ایران اسلامی انقلابی نباشد.

لایق حقیقی گفت: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی است که اگر بتوانیم از آن درست استفاده کنیم بهره خوبی می بریم.

وی ادامه داد: باید اطلاعات صحیح در رابطه با بکار گیری از فضای مجازی را به افراد بدهیم و آنها را با نیازهای نظام برای مبارزه با جنگ نرم آشنا کنیم تا در فضای مجازی یک سرباز جنگ نرم برای مقابله با دشمن بسازیم.

لایق حقیقی در پایان از حضور مسئولین و اعضای حلقه های صالحین حوزه بسیج دانش آموزی و فرهنگیان منطقه پنج استان تهران در میقات صالحین تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10075


tags
                           سرباز جنگ نرم        حرکت ضد استکباری                مبارزه با استکبار        لایق حقیقی        مفاد برجام        ماهیت اسلامی ایران        ناحیه قدس            

مطالب مرتبط