پایگاه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س)
 
جمعه 01 تير 1397 -

رای به سایت :
67
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 113 حجت بن الحسن (عج) ›› پایگاه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س)
1
محبوب  
رای به خبر :
یادواره شهدای پایگاه حضرت فاطمه الزهرا(س) برگزار شد
یادواره شهدای پایگاه حضرت فاطمه الزهرا(س) برگزار شد

یادواره شهدای پایگاه حضرت فاطمه الزهرا(س) با حضور خانواده معزز شهدا و ایثارگران برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/06/22 - 07:51

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س)  حوزه 113 حجت بن الحسن (عج)  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،یادواره شهدای در آستانه عید بزرگ ولایت و امامت با حضور خانواده شهدا و ایثارگران شامگاه پنجشنبه 16 شهریورماه در پارک مریم کوی سازمان برنامه برگزار شد.

در این مراسم علیرضا زاکانی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان خاطره‌ای از شهید قاسم اصغری و جانفشانی او در راه دفاع از دین و انقلاب گفت: گاهی به ما می‌گویند تا کجا می‌خواهید پای انقلاب اسلامی بایستید، ما می‌گوییم تا جایی که زنده هستیم.

زاکانی با اشاره به قرار گرفتن در دورانی سخت و تاثیرگذار تصریح کرد: جنگ با همه سختی‌هایی که داشت در مقایسه با دوران امروز چیزی نیست. مقام معظم رهبری فرمودند دوران دفاع مقدس در برابر شرایط امروز هیچ است. ایشان فرمودند که دوران قبل از انقلاب با وجود فشار رژیم شاهنشاهی و دستگیری‌ها و شکنجه‌های انقلابیون در مقابل شرایط امروز راحت‌تر بود. این دوره، دوره جهاد اکبر است.

رزمنده دوران دفاع مقدس تاکید کرد: افق روشنی پیش روی ما قرار دارد. خوشبختانه کشور ما از امنیت خوبی برخورار است و اگرچه کشورهای اطراف در آتش می‌سوزند؛ اما جوهره وجودی مردم ما و رهبری آگاهانه مقام معظم رهبری باعث ایجاد امنیت در کشور شده است.

در پایان مراسم از خانواده شهدای دفاع مقدس منطقه و خانواده شهید مدافع حرم «حسین معزغلامی» اولین شهید مدافع حرم سال 96 تجلیل و قدردانی شد.


خیر مقدم توسط فرمانده پایگاه بسیج فاطمه الزهرا
اجرایه زیبای گروه سرود ارغوان
مداحی کربلایی سید محسن مرتضوی
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18206


مطالب مرتبط