تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 15:05
کد خبر : 551201
سرویس خبری : حماسه و پایداری
 

شهادت میثم تمار

مناسبتی22شهریور

شهادت میثم تمار

معاونت فضای مجازی پایگاه بسیج خاتم الانبیاء (ص) شهرک اکباتان با هدف اطلاع رسانی بیشتر ، طرح اینفوگرافی "شهادت میثم تمار" را بازنشر کرد.

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء (ص)  حوزه 121 صابر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،22ذیحجه سالروز شهادت مظلومانه سردار شهید اسلام ،مدافع حریم ولایت وامامت ،یاربا وفای امیرمومنان ،سردار سربدار ،جناب میثم تمار است .همو که درمقابل بیدادگری ظالمان زمانه خود ،پرچم بیدادگری برداشت وبازبان گویای خود،ظلم وفتنه وفساد را افشا کرد و در دفاع حریم اهل بیت عصمت وطهارت ،جان برکف نهاد وتاپای چوبه داررفت وبالب های خون آلود بوسه بر چوبه دار زد وجان عاریت خود را ،تقدیم مولا و مقتدی خود نمود .

«میثم‏» یکپارچه تلاش و اشتیاق بود. در راه تثبیت‏ حق و روشن نگاه داشتن مشعل حق و ارزشهای اصیلی که به خاموشی می‏گرایید، جان بر کف و شهادت‏ طلب بود. او با وارستگی و ایمانی استوار و جهادی پایدار، رهروی راستین در مسیر حق بود; مجاهدی سرشار از اخلاص و تجسمی والا از عقیده و جهاد بود. سزاوار است که جویندگان حق و پویندگان راه پاکی که میثم به انجام رسانید، به آن یگانه اقتدا کنند و در اندیشه و کردار و در فکر و عمل، گام، جای گام او بگذارند.که او «اسوه‏» بود. و پیروی از اسوه‏ های کمال، وظیفه کمال جویان است.شهیدان، اینگونه در تداوم راهشان توسط پیروان وفادار، به حیات جاوید می‏ رسند.سلام خدا و فرشتگان وپاکان بر «میثم تمار»، که هنوز هم چراغی روشن بر سر راه انسانیت است، نور می‏دهد و «راه‏» می‏ نماید.

روحش شاد ویاد خاطره اش در دل های عاشقان همیشه زنده وجاویدان باد .سامانه متمرکز فضای مجازی سپاه تهران بزرگ