پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء (ص)
 
دوشنبه 04 تير 1397 -

رای به سایت :
706
محبوب
صفحه نخست ›› اینفوگرافی ›› حوزه 121 صابر ›› پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء (ص)
2
محبوب  
رای به خبر :
میانبرهای شبکه‌های اجتماعی
معاونت فضای مجازی بازنشر کرد؛

میانبرهای شبکه‌های اجتماعی

معاونت فضای مجازی پایگاه بسیج خاتم الانبیاء (ص) شهرک اکباتان با هدف اطلاع رسانی بیشتر ، طرح پوستر "میانبرهای شبکه‌های اجتماعی" را بازنشر کرد.
calendar
تاریخ : 1396/06/21 - 09:02

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء (ص)  حوزه 121 صابر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،اگر به تازگی وارد فضای شبکه‌های اجتماعی شده‌اید و یا تصمیم دارید جدی تر از قبل کار خود در فضای دیجیتال را دنبال کنید، باید با اطلاعات کلی ولی بسیار مهم در این حیطه آشنایی داشته‌ باشید.
در مرحله اول شاید کار با شبکه‌های اجتماعی به نظر بسیار راحت باشد، اما در عمل اگر خواهان گرفتن نتیجه و انجام کاری مفید در این زمینه هستید، باید بدانید که تنها ارسال پست، آن هم به هر شکلی که مایل هستید شما را به نتیجه دلخواه نخواهد رساند. در این راستا یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی که بسیار حائز اهمیت است زمان ارسال پست در این شبکه‌هاست. قبلا نیز در
این اینفوگرافیک، ساعات ارسال پست را برایتان شرح داده بودیم و در اینفوگرافیک دیگری در خصوص تعداد پست های ایده آل در رسانه های اجتماعی توضیحاتی ارائه شده بود، اما در این مطلب، روزهایی که پست شما بازخورد بیشتری دارد را هم خواهیم دید.
یکی دیگر از مسائلی که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند استفاده از ابزارهای کمکی مربوط به هریک از شبکه‌های اجتماعی است. این ابزارها به شما این امکان را می‌دهند تا هرچه بهتر و کاربردی تر در فضای دیجیتال فعالیت داشته‌ باشید. در این اینفوگرافیک اطلاعات جامعی درباره میانبرهای شبکه‌های اجتماعی خواهید خواند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17615


مطالب مرتبط