پایگاه مقاومت بسیج میقات
 
جمعه 01 تير 1397 -

رای به سایت :
65
محبوب
صفحه نخست ›› عکس اقتباسی ›› حوزه 121 صابر ›› پایگاه مقاومت بسیج میقات
1
محبوب  
رای به خبر :
دستگیری یکی از عوامل داعش در شهرستان شهریار استان تهران توسط سپاه پاسداران
دستگیری یکی از عوامل داعش در شهرستان شهریار استان تهران توسط سپاه پاسداران

عملیات دستگیری یکی از عوامل داعش در شهرستان شهریار استان تهران توسط سپاه رقم خورد .
calendar
تاریخ : 1396/06/22 - 08:34

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج میقات  حوزه 121 صابر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،

فرمانده سپاه شهرستان شهریار گفت: با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان(عج) یکی از عناصر شاخه اجناد الشامِ داعش که درصدد سازماندهی 300 تروریست و عملیات انتحاری در ایام محرم بود در منطقه اندیشه شهرستان شهریاردستگیر شد.

 سرهنگ امین یامینی در حاشیه نشست خبری هفته دفاع مقدس که در مجموعه سپاه ناحیه شهریار برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از دستگیری یکی از عناصر شاخه اجناد الشام داعش در منطقه اندیشه خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این دستگیری، عنوان کرد: فرد مذکور در مسیر ارتباطی که وارد ایران شده بود،  در  دولت آباد شهرری اسکان یافت.
همچنین در ادامه با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان(عج) با تلفن همراه ایشان ارتباط برقرار می‌شود و ماموران خدوم امنیتی و اطلاعاتی در قالب و پوشش نیروهای مرتبط با داعش، به هماهنگی قرار ملاقاتی با وی در منطقه اندیشه شهرستان شهریار مبادرت می‌ورزند. سپس با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و مقتضی، تمهیدات لازم در محل ملاقات اندیشیده و بعد از حضور وی، دستگیری و بازداشت وی عملیاتی می‌شود.
 

وی افزود: این عضو شاخه اجناد الشام داعش، تاکنون اعترافات قابل توجهی داشته و در صدد بوده 300 تروریست را جهت انجام عملیات انتحاری در ایام سوگواری محرم سازماندهی کند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17595
میلاد حسین زاده


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب مرتبط