پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد (ع)
 
سه شنبه 25 مهر 1396 -

رای به سایت :
4054
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 115 لیلة القدر ›› پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد (ع)
5
محبوب  
رای به خبر :
افتتاحیه مسجد جامع امام سجاد(ع) توسط آیت ‌الله جنتی
افتتاحیه مسجد جامع امام سجاد(ع) توسط آیت ‌الله جنتی

مسجد جامع امام سجاد(ع) طی مراسمی رسمی توسط آیت الله جنتی در روز 17 ربیع الاول افتتاح گردید.
calendar
تاریخ : 1395/10/01 - 13:01

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد (ع)  حوزه 115 لیلة القدر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، مسجد جامع امام سجاد(ع) در زمینی به مساحت 5400 متر مربع  و 22000 متر مربع زیربنا در منطقه غرب تهران فلکه دوم صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی بالاتر از جلال آل احمد نبش بوستان صبا واقع شده است. در سال 1380 فعالیت عمرانی و  ساخت مسجد با همیاری و همکاری نمازگزاران طی مراسمی با حضور فقیه مبارز مرحوم آیت الله مهدی کنی رضوان الله تعالی علیه آغاز گردید و تاکنون ادامه دارد. به همین مناسب طی مراسمی با شکوه و رسمی در خجسته  زادروز رسوال اکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع) در روز شنبه 17 ربیع الاول 1438 قمری مصادف با 27 آذر ماه 1395 شمسی مسجد جامع امام سجاد(ع) با حضور مسئولان کشوری و لشکری و ائمه جماعات منطقه و شهرداران سابق و فعلی منطقه پنج و مهندسین و معماران مسجد و خیرین و حضور پرشکوه مردم، توسط فقیه حضرت آیت الله جنتی رئیس محترم خبرگان افتتاح گردید.

این مراسم با خیر مقدم توسط برادر صباغ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران به حضار محترم و تلاوت قرآن کریم توسط قاری ممتاز بین‌المللی جناب آقای وادی‌پور آغاز شد. سپس مراسم با مداحی برادر جعفری و اجرای تواشی توسط گروه ضحی ادامه پیدا کرد. در ادامه مراسم با حضور پر برکت آیت‌الله جنتی و خیر مقدم توسط امام جماعت محترم مسجد به ایشان و همه مردم، مستندی از روند ساخت و اجرای فعالیت‌های مسجد به نمایش درآمد و سپس ادامه مراسم با سخنان گوهربار حضرت آیت‌الله جنتی سخنرانی ادامه پیدا کرد و در نهایت از ائمه جماعت قدیم مسجد و مهندسین و خیرین و افرادی که در ساخت این مسجد همکاری داشتند با یادبودی توسط آیت‌الله جنتی تقدیر به عمل آمد. در انتها همه حضار بر سر سفره با برکت رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مهمان بودند.

این مراسم با همکاری و هماهنگی امام جماعت و اعضای هیأت امنای مسجد و با حضور پر شور اعضای پایگاه بسیج امام سجاد(ع) و معاونت عملیات برگزار گردید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13693