قسم | جلسه ی سه جانبه ی معاونین بازرسی، سایبری و مسئولین دفتر فرماندهی
   
پایگاه مقاومت بسیج شهید ناطق نوری
 
جمعه 26 مرداد 1397 -

رای به سایت :
4232
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای عکس ›› حوزه 115 لیلة القدر ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید ناطق نوری
2
محبوب  
رای به خبر :
جلسه ی سه جانبه ی معاونین بازرسی، سایبری و مسئولین دفتر فرماندهی
جلسه ی سه جانبه ی معاونین بازرسی، سایبری و مسئولین دفتر فرماندهی

اولین جلسه سه جانبه ی معاونت های بازرسی، سایبری و مسئولین دفتر فرماندهی پایگاههای تابعه حوزه 115 لیله القدر با حضور فرمانده محترم این حوزه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/02/25 - 03:12

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید ناطق نوری  حوزه 115 لیلة القدر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، جلسه  سه جانبه  معاونین بازرسی، سایبری و مسئولین دفتر فرماندهی پایگاههای تابعه حوزه 115 لیله القدر با حضور فرمانده محترم حوزه  در محل دفتر فرماندهی برگزار شد.

 ابتدا معاونت محترم بازرسی حوزه پیرامون روند صدور احکام اعضای شورای پایگاه‌ها به سخنرانی پرداخت و سپس سوالات مربوطه در این مورد را جواب داد و در آخر معاونت جدید سایبری حوزه ( فرمانده قرارگاه سایبری حوزه ) را به کلیه حاضرین جلسه معرفی کرد.
سپس معاونت جدید سایبری  حوزه 115 لیله القدر معرفی گشت و در مورد شیوه ارتباط پایگاهها با حوزه و همچنین با بسیجیان خود پایگاهها و شیوه ی خبرگزاری در سایت قسم صحبت نمود و به این موضوع اشاره کرد که بزودی در حوزه 115 لیله القدر شورای فضای مجازی تشکیل می شود .
در نهایت مسئول دفتر حوزه نیز نکاتی را در خصوص روند دریافت نامه ها از جانب مسوولین دفتر هر پایگاه بیان نمود.
در پایان فرمانده محترم حوزه نسبت به حساسیت کار در فضای مجازی به این موضوع اشاره کردند که کلیه پایگاه ها باید با تمام توان در عرصه فضای مجازی فعالیت کنند و با جمع بندی مطالب مطرح شده، جلسه را به پایان رساند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16331