پایگاه مقاومت بسیج هاجر
 
چهارشنبه 30 آبان 1397 -

رای به سایت :
1332
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 116 تبارک ›› پایگاه مقاومت بسیج هاجر
10
محبوب  
رای به خبر :
یاد و خاطره شهید علیرضا نهاوندی
یاد و خاطره شهید علیرضا نهاوندی

خواهران پایگاه هاجر با حضور در منزل شهید نهاوندی یاد وخاطره آن عزیز را زنده کردند
calendar
تاریخ : 1397/03/17 - 15:58

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج هاجر  حوزه 116 تبارک  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،

خواهران پایگاه هاجر جهت قوت قلب به همسر وفرزندان شهید علیرضا نهاوندی به منزل ایشان رفتند.

همسر شهید از خاطرات ایشان ودوران مجروحیت وبیماری طولانی مدت ایشان خیلی صحبت کردند .ودر طول مدت زندگی زناشوییشان با شهید نهاوندی بسیار زحمات ورنج های زیادی متحمل شدند......
ایشون در بیانات خود افزود: شهید بعد از مجروحیت وشیمیایی شدن به بیمارستان منتقل شد ولی دربیمارستان علت بیماری ایشون رو متوجه نشدند وایشون چندین سال از خدمات رفاهی ودرمانی که جانبازان استفاده میکردند محروم بود.
بعد از گذشت سالها وتحمل رنج ودرد در ناحیه روده وریه ،تصمیم گرفتند به انگلیس برای ادامه درمان برند.....در ایران پزشکان بیماری ایشون راسرطان تشخیص داده بودند ولذارفتن این شهید با همسرش به انگلیس از واجبات آن زمان بود.
بعد از آزمایشات زیاد روی شهید نهاوندی،پزشکان به نتیجه ی یک تودهی ایی در کبد ایشون پی میبرند وعلت بارز آن وجود گازهای شیمیایی و شیمیایی شدن اودر جبهه بوده است.
وقتی شهید نهاوندی به اتفاق همسرشون به ایران میآییند.مدارک پزشکی رو به بنیاد جانبازان نشان میدهند وایشون درجه 70% جانبازی رو میگیرند.اما بعد از گذشت سالها از بیماری ایشان حفره ایی در کبد ایشان ایجاد شده بود که درمان برای او فایده ایی نداشت ودر همین راستا جانباز نهاوندی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
بنیاد شهید هنوز مراحل در صد جانبازی ایشون رو بررسی نکرده بود که او به شهادت رسید لذا شهید نهاوندی در قطعه انسانهای معمولی دفن میکنند....همسر شهید با پیگیریهای زیاد به بنیاد شهید ثابت کرد ایشون یک فرد معمولی نبوده ودر اثر مجروحیت در جنگ جانباز شده بود.
بنیاد شهید گفت: این کاری که شده ودیگه نمیشه پیکر شهید رو جابجا کرد وحتی هزینه های درمان شهید را هیچ سازمانی برعهده نمیگیره.
وبعد از شهادت شهید نهاوندی، خانواده شهید تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفتند.
همسر شهید وقتی داشت خاطراتش را تعریف میکرد مرتب اشک میریخت ودر هرقطره از اشک او هزاران حرف وغصه نمایان بود.
شهید نهاوندی دارای سه فرزند بود،دو دختر ویک پسر.....

یادش گرامی وراهش پر ره رو باد


عکس ارسالی: طاهری


 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15926
منیره محسنی