قسم | حساب معترضین و منتقدین از صف فتنه گران جداست
   
پایگاه سلمان کن
 
شنبه 27 مرداد 1397 -

رای به سایت :
2290
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای اجتماعی ›› حوزه 101 فجر ›› پایگاه سلمان کن
5
محبوب  
رای به خبر :
حساب معترضین و منتقدین از صف فتنه گران جداست
امام جمعه بخش کن:

حساب معترضین و منتقدین از صف فتنه گران جداست

فتنه گران کسانی هستند که همیشه وقت خود را در پای ماهواره و شبکه های اجتماعی لجن و گناه میگذرانند و به دور از مسجد و تربیت اسلامی در حال بزرگ شدن هستند.
calendar
تاریخ : 1396/10/16 - 19:58

به گزارش قسم از پایگاه سلمان کن  حوزه 101 فجر  ناحیه مقاومت بسیج قدس ،نماز جمعه این هفته غرب تهران با خطبه های در خصوص فتنه گران و معترضین توسط حجت الاسلام و المسلمین صالح نیا، امام جمعه بخش کن برگزار شد .

بخشی از سخنان دکتر صالح نیا در خصوص فتنه گران و معترضین

صدها شبکه-سایت وکانال لجن پراکن در حال شبهه افکنی بر علیه ایران و انقلاب و اسلام و مسیر نورانی پیامبران و امامان و اولیای الهی میباشند. 
اما این مسیر نورانی از زمان حضرت ادم وجود داشته و تا ظهور حضرت ولی عصر عج ادامه خواهد داشت.
همان گونه که ۱۴۰۰ سال این مسیر نورانی استوار بوده و کارامد بوده است همان طور این انقلاب که ۴۰ سال است علارقم همه توطعه های دشمنان استوار مانده و باید به کارامدی ان امیدوار بود علمای بزرگ با مکاشفه اتصال این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی عج تایید کرده اند.
سرویس های جاسوسی دشمن و رسانه هایشان که متکی به طاغوت و ابلیس هستند همواره سعی کرده اند که ذهن مسئولین کشور را از مشگلات اصلی کشور منحرف کنند و وحدت و یکپارچه گی را از بین ببرند و مردم را خسته و نا امید کنند بین مردم و مسئولین فاصله بیاندازند و مردم را مقابل این نظام قرار بدهند تلاشی که از راه جنگ نظامی و تهاجم فرهنگی و جنگ سیاسی موفق نبوده اند حال میخواهند از طریق جنگ اقتصادی و تحریم به مردم فشار بیاورند.
حساب اعتراض و انتقاد مردم و کارگران و بازنشسته گان و سپرده گذاران مال باخته را باید از فتنه گران جدا کرد انها منتقد و معترض وضع موجود هستند ما هم هستیم اما به هیچ عنوان قصد اشوب گری ندارند و از فتنه گران حمایت نمیکنند باید توجه کرد که فتنه گران تعدادشان کم است پشتوانه و پایگاه اجتماعی ندارند .
واقعا چه کسانی و چه تعدادی و چه جناحی از اسیب زدن به اموال دولتی و اموال شخصی حمایت میکنند و خوشحال میشوند چه کسانی از شعارهای نه غزه نه لبنان و نه اسلام و نه قران طرفداری میکنند چه کسانی امام زاده و حسینیه و پرچم کشورش را که اسم الله دارد را اتش میزند چه کسانی به عکس شهدا و امام و رهبری بی احترامی میکنند ایا به راستی واقعا همه معترضین و منتقدین همچین کارهایی را انجام میدهند؟
 
فتنه گران کسانی هستند که همیشه وقت خود را در پای ماهواره و شبکه های اجتماعی لجن و گناه میگذرانند و به دور از مسجد و تربیت اسلامی در حال بزرگ شدن هستند و شکمهایشان را با لقمه های حرام پر کرده اند و قلبشان را سیاهی و زنگار گرفته است اینها نه خدا و نه دین خدا را میشناسند این افراد با این تربیت و این طرز تفکر با انقلاب و ارمان های ان بیگانه هستند و قطعا حاضر میشوند امام معصوم را هم بکشند همان طور که کشتند اینها به هیچ قانون و منطقی پای بند نیستند و هیچ شعور و معرفتی ندارند کسانی که از خدا نترسند دست به هر جنایتی میزنند.
مسئولین به جای اینکه به فکر مروم و مشگلات کشور باشند ۶ سال است که به دشمنان دل بسته اند و امید دارند که انان یک کاری برای کشورمان بکنند مسئولان با اشرافیگری و نشنیدن صدای مردم فقط وقت را تلف کردند و فرصت های پیش رویشان را سوزاندند و میدان را برای دشمنی دشمنان باز کردند و انان را امیدوار کردند.
 راه اداره کشور روشن است هر کسی از راه اسلام و قران و امامان و ولایت جدا شود ضربه میبیند مسئولین باید مشگلات را ریشه ای و اساسی حل کنند حرف مردم را بشنوند و پاسخگو باشند و مطالبات انها را پیگیری کنند اگر به مردم توجه کنند و انها را راضی و حفظ کنند انوقت مردم هم از انان راضی هستند و انان را حفظ میکنند مسئولی که توان و تخصص اداره کردن کشور را ندارد باید استعفا بدهد رویه های غلط باید اصلاح شود مردم عاشق مدیران لایق ساده زیست راستگو و دلسوز هستند اگر مدیران در کنار و با مردم زندگی کنند مردم دلگرم و امیدوار میشوند اگر رویه مدیران درست باشد نارضایتی بوجود نمی اید و مردم عاشق مدیرانشان میشوند.

دشمنان میخواهند از ملت ایران و نظام و انقلاب انان انتقام بگیرند انان در جنگ ۸ ساله  و در عراق و سوریه به جایی نرسیدند و شکست خوردند حال از روی عصبانیت و خشم فتنه گران را حمایت و پشتیبانی میکنند و چشم امید به انان دارند


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18420


مطالب مرتبط